Aktualności

powrót do listy

Weź udział w konkursie "Spędzaj czas z TVN" i wygraj grę Milionerzy EKO Wyzwanie!

Weź udział w konkursie "Spędzaj czas z TVN" i wygraj grę Milionerzy EKO Wyzwanie!
Gra Milionerzy EKO Wyzwanie  
Zapraszamy do udziału w konkursie!

Gdybyś miał przeznaczyć milion na ważny dla Ciebie cel - może szalony, a może szlachetny - to na co spożytkowałbyś taką kwotę? Uzasadnij odpowiedź w 700 znakach w formularzu poniżej

 

Konkurs trwa od 16.12.2021 do 27.12.2021

Regulamin

Klauzula informacyjna


 

Dziękujemy za zgłoszenia! Spośród odpowiedzi konkursowych wszystkich Uczestników jury wyłoni zwycięzców 20 nagród, którymi jest gra planszowa "Milionerzy EKO Wyzwanie Dorośli kontra Dzieci". Będą to osoby, których odpowiedzi na pytanie konkursowe będą najciekawsze, najbardziej oryginalne i kreatywne.


Milionerzy EKO WyzwanieMilionerzy EKO Wyzwanie

 

Regulamin konkursu

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Uczestników konkursu pod tytułem „Spędzaj czas z TVN”

Milionerzy EKO Wyzwanie Milionerzy EKO Wyzwanie

Milionerzy EKO WyzwanieMilionerzy EKO Wyzwanie

Milionerzy Eko Wyzwanie – dorośli kontra dzieci

 

Poznaj smak zwycięstwa i rywalizacji z ekologią w tle

Milionerzy cieszą się tak ogromną popularnością, że zarówno dzieci, jak i dorośli widzowie teleturnieju marzą o spróbowaniu swoich sił w zabawie. Gra Milionerzy Eko Wyzwanie to sposób na rodzinne popołudnie pełne wrażeń. Rywalizacja i pragnienie zwycięstwa przeplatają się tu ze sprawdzianem wiedzy ekologicznej. Sprawdźcie się w dziedzinie środowiska, ekologii oraz polskiej fauny i flory. Dorośli, czy dzieci? Kto dziś okaże się zwycięzcą?

Jakość

Grę planszową Milionerzy Eko Wyzwanie należy zaliczyć do produktów najwyższej jakości. Każdy element został wykonany z dbałością o detale, a użyte materiały stanowią gwarancje odporności na zniszczenie, nawet w wyniku częstego użytkowania. Gra w całości została wyprodukowana w Polsce.

Bezpieczeństwo

Komponenty nowej gry Milionerzy Eko Wyzwanie są podwójnie bezpieczne. Co to oznacza? Każdy element gry wyprodukowany został z najlepszych materiałów, głównie papieru. Bezpieczne dla środowiska, są zarazem bezpiecznymi dla użytkowników.

Wygląd

Opakowanie gry planszowej Milionerzy Eko zostało wykonane z naturalnego kartonu i ozdobione nadrukami. Wszystkie elementy gry, wykonane z papieru i drewna prezentują się wyjątkowo efektownie.

Kto dziś będzie górą?

Milionerzy Eko Wyzwanie Dorośli vs Dzieci, umożliwia rywalizację międzypokoleniową. Rywalizujcie z wiedzy w dziedzinie ekologii, środowiska oraz flory i fauny Polski. Możecie grać drużynami lub indywidualnie.

Na czym polega gra planszowa Milionerzy Eko Wyzwanie?

Podejmijcie wyzwanie z wiedzy o ochronie środowiska. Twórzcie rywalizujące ze sobą drużyny. Odpowiadajcie na kolejne pytania, przybliżając się do miliona. Kto dziś będzie najlepszy?

Dla kogo przeznaczona jest gra?

Gra Milionerzy  Eko Wyzwanie dedykowana jest graczom od ósmego roku życia. W rozgrywce może uczestniczyć od 2 do 4 graczy lub drużyn. Grajcie indywidualnie, w parach lub większych grupach. Dobrej zabawy!

Milionerzy: Dorota Wellman o grze: "Chcemy wygrać pieniądze dla Fundacji i dobrze byłoby nie wyjść na idiotę"
Następny artykuł:

Milionerzy: Dorota Wellman o grze: "Chcemy wygrać pieniądze dla Fundacji i dobrze byłoby nie wyjść na idiotę"

tvnpix