Aktualności

powrót do listy

Milionerzy: Nowe odcinki waszego ulubionego teleturnieju od 1 września!

Milionerzy: Nowe odcinki waszego ulubionego teleturnieju od 1 września!
Milionerzy: Nowe odcinki od środy o 20:55! 
Dwanaście pytań, trzy koła ratunkowe. Zasady wydają się niezwykle proste. Milion złotych w zasięgu ręki. Komu dopisze szczęście, a kogo przerosną emocje w studiu? Nowy sezon „Milionerów” już jesienią!

Hubert Urbański czeka na kolejnych uczestników najpopularniejszego teleturnieju w Polsce.

Każdy może zająć miejsce w fotelu naprzeciwko prowadzącego. Nie każdy potrafi jednak opanować emocje, gdy stawką jest milion złotych. Dwanaście pytań – tyle dzieli uczestników od wygranej. By o nią zawalczyć, potrzeba nie tylko ogromnej wiedzy, ale również pewności siebie i opanowania. W nowym sezonie, korzystając z koła ratunkowego, uczestnicy będą mogli ponownie wybrać pomoc publiczności.

Hubert UrbańskiHubert Urbański

Czy to ostateczna decyzja? - na to pytanie prowadzącego czekają nie tylko osoby w studiu. Emocje udzielają się również widzom. By pokonywać kolejne etapy teleturnieju, trzeba wykazać się opanowaniem. Pokerowa twarz Huberta Urbańskiego nie zdradza żadnych emocji. Czy warto ryzykować i walczyć o najwyższą wygraną, czy może lepiej zachować gwarantowaną kwotę i zrezygnować z dalszej gry? Również z tymi pytaniami mierzą się uczestnicy. W stresujących sytuacjach pamięć potrafi płatać figle. Proste odpowiedzi nie wydają się już tak oczywiste. Poziom adrenaliny rośnie, na szczęście czas na odpowiedź jest nieograniczony.

Kto tym razem spróbuje swoich sił? Komu dopisze szczęście? Jakie pytania padną w programie? Nowe odcinki „Milionerów” to pozycja obowiązkowa tej jesieni!

Premierowe odcinki równolegle będzie można oglądać również na Playerze.W serwisie także archiwalne epizody – przypomnijmy sobie najciekawsze pytania w grze o milion.


Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Milionerzy: Takie pytania z biologii i geografi usłyszeli nasi gracze. Znacie odpowiedzi?
Następny artykuł:

Milionerzy: Takie pytania z biologii i geografi usłyszeli nasi gracze. Znacie odpowiedzi?

tvnpix