Aktualności

Gwiazdy „Listów do M. 3” w specjalnym odcinku „Milionerów”!
Zobacz zwiastun z gwiazdami „Listów do M. 3” w specjalnym odcinku „Milionerów”! 

Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek staną do walki o wielkie pieniądze. Gwiazdy zagrają w szczytnym celu - swoją wygraną przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Jak aktorzy poradzą sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego?  Czy padnie to najważniejsze warte miliona złotych?

 

12 pytań, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane – tak walkę o milion złotych rozpoczną największe gwiazdy polskiego kina. Zbigniew Zamachowski oraz Borys Szyc jako pierwsi będą mieli okazję odpowiedzieć na niełatwe pytania prowadzącego. Które z nich przysporzy im największych trudności? Czy ich wiedza okaże się wystarczająca?

- Czeka nas niezwykle emocjonująca gra. To wspaniałe, że raz w roku możemy się spotkać i pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Nie zazdroszczę uczestnikom, ponieważ spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność. Grają o pieniądze, które mają pomóc chorym dzieciom i dlatego każdy z nich chce zrobić wszystko, aby wygrać jak najwięcej – tłumaczy Hubert Urbański.

Druga para graczy to Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek. Gwiazdy „Listów do M 3.” muszą wykazać się wiedzą z różnych dziedzin – historia, film oraz bajki to tylko niektóre z nich. Cenną umiejętnością będzie także opanowanie  emocji. Nie jest to łatwe zadanie, gdy w grę wchodzą ogromne pieniądze.  Co w mikołajkowy wieczór wydarzy się w studiu „Milionerów”? Odpowiedź już 6 i 7 grudnia  o godz. 20:55 na antenie TVN.

Odcinek specjalny do obejrzenia w PLAYER.PL


Zobacz WIDEO:

Zobacz zwiastun z gwiazdami „Listów do M. 3” w specjalnym odcinku „Milionerów”!
Zobacz zwiastun z gwiazdami „Listów do M. 3” w specjalnym odcinku „Milionerów”!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Gra planszowa "Milionerzy"
Następny artykuł:

Gra planszowa "Milionerzy"

tvnpix